ELL-4GM220M
ELL-4GM220M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 22UH 350MA 560 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4GM220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4GM220M ELL-4GM220M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 22UH 350MA 560 MOHM