ELL-4GM4R7N
ELL-4GM4R7N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 120 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4GM4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4GM4R7N ELL-4GM4R7N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 120 MOHM