ELL-4GM5R6N
ELL-4GM5R6N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 5.6UH 750MA 130 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4GM5R6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4GM5R6N ELL-4GM5R6N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 750MA 130 MOHM