ELL-4GM6R8N
ELL-4GM6R8N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8UH 640MA 180 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4GM6R8N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4GM6R8N ELL-4GM6R8N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 640MA 180 MOHM