ELL-4LM180M
ELL-4LM180M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 18UH 460MA 320 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4LM180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4LM180M ELL-4LM180M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 18UH 460MA 320 MOHM