ELL-4LM1R5N
ELL-4LM1R5N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.5UH 1.6A 31 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 31mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.6A 31 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 31mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Інші пропозиції ELL-4LM1R5N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4LM1R5N ELL-4LM1R5N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.6A 31 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 31mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A