Продукція > ELL > ELL4LM220M
ELL4LM220M
Виробник:
на замовлення 61600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELL4LM220M
Description: FIXED IND 22UH 430MA 380 MOHM.
Інші пропозиції ELL4LM220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4LM220M ELL-4LM220M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 22UH 430MA 380 MOHM
товару немає в наявності