ELL-4LM270M
ELL-4LM270M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 27UH 370MA 420 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4LM270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4LM270M ELL-4LM270M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 27UH 370MA 420 MOHM