ELL-4LM2R0N
ELL-4LM2R0N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2UH 1.35A 43 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4LM2R0N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4LM2R0N ELL-4LM2R0N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 2UH 1.35A 43 MOHM SMD