ELL-4LM2R7N
ELL-4LM2R7N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.7UH 1.25A 56 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4LM2R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4LM2R7N ELL-4LM2R7N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 1.25A 56 MOHM