ELL-4LM6R2N
ELL-4LM6R2N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL4xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.2UH 800MA 140 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-4LM6R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-4LM6R2N ELL-4LM6R2N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL4xM.pdf Description: FIXED IND 6.2UH 800MA 140 MOHM
товару немає в наявності