ELL-5GM150M
ELL-5GM150M Panasonic Electronic Components
M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 15UH 650MA 250 MOHM
на замовлення 1994 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5GM150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5GM150M ELL-5GM150M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 650MA 250 MOHM