ELL-5GM3R6N
ELL-5GM3R6N Panasonic Electronic Components
M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.6UH 1.3A 70 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5GM3R6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5GM3R6N ELL-5GM3R6N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 3.6UH 1.3A 70 MOHM SMD