ELL-5GM470M
ELL-5GM470M Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 47UH 390MA 930 MOHM
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5GM470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5GM470M ELL-5GM470M Виробник : Panasonic Electronic Components Description: FIXED IND 47UH 390MA 930 MOHM