ELL-5GM8R2N
ELL-5GM8R2N Panasonic Electronic Components
M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 8.2UH 850MA 140 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5GM8R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5GM8R2N ELL-5GM8R2N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 850MA 140 MOHM