ELL5PM100M PANASONIC
Виробник: PANASONIC
2006
на замовлення 10000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1A 97 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL5PM100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM100M ELL-5PM100M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 1A 97 MOHM SMD
товару немає в наявності