ELL-5PM150M
ELL-5PM150M Panasonic Electronic Components
DS_10_M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 15UH 800MA 140MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 140mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 800MA 140MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 140mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Інші пропозиції ELL-5PM150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM150M ELL-5PM150M Виробник : Panasonic Electronic Components DS_10_M_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 800MA 140MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 140mOhm
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 800 mA