ELL-5PM1R2N
ELL-5PM1R2N Panasonic Electronic Components
M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.2UH 2.5A 23 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PM1R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM1R2N ELL-5PM1R2N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 2.5A 23 MOHM SMD