ELL-5PM1R8N
ELL-5PM1R8N Panasonic Electronic Components
M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.8UH 2.3A 27 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PM1R8N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM1R8N ELL-5PM1R8N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 2.3A 27 MOHM SMD