ELL-5PM390M
ELL-5PM390M Panasonic Electronic Components
DS_10_M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 39UH 480MA 390MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 390mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 480 mA
на замовлення 1936 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 480MA 390MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 390mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 480 mA.
Інші пропозиції ELL-5PM390M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM390M ELL-5PM390M Виробник : Panasonic Electronic Components DS_10_M_Series.pdf Description: FIXED IND 39UH 480MA 390MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 390mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 480 mA