ELL-5PM4R7N
ELL-5PM4R7N Panasonic Electronic Components
M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 53 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PM4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM4R7N ELL-5PM4R7N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 53 MOHM SMD