ELL-5PM560M
ELL-5PM560M Panasonic Electronic Components
M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 56UH 400MA 610 MOHM
на замовлення 684 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PM560M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM560M ELL-5PM560M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series.pdf Description: FIXED IND 56UH 400MA 610 MOHM