ELL-5PM5R6N
ELL-5PM5R6N Panasonic Electronic Components
DS_10_M_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 68MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 68mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 68MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 68mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 1.35 A.
Інші пропозиції ELL-5PM5R6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PM5R6N ELL-5PM5R6N Виробник : Panasonic Electronic Components DS_10_M_Series.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 68MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 68mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A