ELL-5PR100M
ELL-5PR100M Panasonic Electronic Components
R_Series_ELL5PR.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 10UH 1.06A 150 MOHM
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PR100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PR100M ELL-5PR100M Виробник : Panasonic Electronic Components R_Series_ELL5PR.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.06A 150 MOHM