ELL-5PR1R0N
ELL-5PR1R0N Panasonic Electronic Components
R_Series_ELL5PR.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1UH 3A 21 MOHM SMD
на замовлення 1663 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PR1R0N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PR1R0N ELL-5PR1R0N Виробник : Panasonic Electronic Components R_Series_ELL5PR.pdf Description: FIXED IND 1UH 3A 21 MOHM SMD