ELL-5PR2R2N
ELL-5PR2R2N Panasonic Electronic Components
R_Series_ELL5PR.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 32 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 32mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 32 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 32mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Інші пропозиції ELL-5PR2R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PR2R2N ELL-5PR2R2N Виробник : Panasonic Electronic Components R_Series_ELL5PR.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 32 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 32mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A