ELL-5PR4R7N
ELL-5PR4R7N Panasonic Electronic Components
R_Series_ELL5PR.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 1.8A 56 MOHM SMD
на замовлення 1913 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PR4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PR4R7N ELL-5PR4R7N Виробник : Panasonic Electronic Components R_Series_ELL5PR.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.8A 56 MOHM SMD