ELL-5PR6R8N Panasonic
R_Series_ELL5PR.pdf
Виробник: Panasonic
Power Choke Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 1.4A 0.085Ohm DCR 2020 T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.4A 85 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 85mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Інші пропозиції ELL-5PR6R8N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PR6R8N ELL-5PR6R8N Виробник : Panasonic Electronic Components R_Series_ELL5PR.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.4A 85 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 85mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
ELL-5PR6R8N ELL-5PR6R8N Виробник : Panasonic R_Series_ELL5PR.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 30% 5.0x5.0xH2.0mm