ELL-5PS220M
ELL-5PS220M Panasonic Electronic Components
S_Series_ELL5PS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 22UH 750MA 290 MOHM
на замовлення 2773 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PS220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PS220M ELL-5PS220M Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series_ELL5PS.pdf Description: FIXED IND 22UH 750MA 290 MOHM
товару немає в наявності