ELL-5PS2R2N PANASONIC
S_Series_ELL5PS.pdf
Виробник: PANASONIC
10+ TO252
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 34 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL-5PS2R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PS2R2N ELL-5PS2R2N Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series_ELL5PS.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 34 MOHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності