ELL-5PS2R7N
ELL-5PS2R7N Panasonic Electronic Components
S_Series_ELL5PS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.7UH 2.05A 40 MOHM
на замовлення 2940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PS2R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PS2R7N ELL-5PS2R7N Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series_ELL5PS.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 2.05A 40 MOHM