ELL-5PS4R7N
ELL-5PS4R7N Panasonic Electronic Components
S_Series_ELL5PS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 61 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PS4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PS4R7N ELL-5PS4R7N Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series_ELL5PS.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 61 MOHM SMD
товару немає в наявності