ELL-5PS560M
ELL-5PS560M Panasonic Electronic Components
S_Series_ELL5PS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 56UH 500MA 680 MOHM
на замовлення 735 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PS560M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PS560M ELL-5PS560M Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series_ELL5PS.pdf Description: FIXED IND 56UH 500MA 680 MOHM