ELL-5PS820M
ELL-5PS820M Panasonic Electronic Components
S_Series_ELL5PS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 82UH 360MA 1.16 OHM
на замовлення 3350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-5PS820M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-5PS820M ELL-5PS820M Виробник : Panasonic Electronic Components S_Series_ELL5PS.pdf Description: FIXED IND 82UH 360MA 1.16 OHM