ELL-6GM1R2N
ELL-6GM1R2N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.2UH 2.3A 23 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6GM1R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6GM1R2N ELL-6GM1R2N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 2.3A 23 MOHM SMD