ELL-6GM270M
ELL-6GM270M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 27UH 560MA 350 MOHM
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6GM270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6GM270M ELL-6GM270M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 27UH 560MA 350 MOHM