ELL-6GM470M
ELL-6GM470M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 47UH 420MA 620 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6GM470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6GM470M ELL-6GM470M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 47UH 420MA 620 MOHM