ELL-6GM4R7N
ELL-6GM4R7N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 1.25A 78 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6GM4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6GM4R7N ELL-6GM4R7N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.25A 78 MOHM