ELL-6GM680M
ELL-6GM680M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 350MA 820 MOHM
на замовлення 785 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6GM680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6GM680M ELL-6GM680M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 68UH 350MA 820 MOHM