Продукція > ELL > ELL6GM6R8N
ELL6GM6R8N
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELL6GM6R8N
Description: FIXED IND 6.8UH 1.1A 96 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELL6GM6R8N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6GM6R8N ELL-6GM6R8N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.1A 96 MOHM SMD
товару немає в наявності