ELL-6PM120M
ELL-6PM120M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 12UH 950MA 110 MOHM
на замовлення 780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PM120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM120M ELL-6PM120M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 12UH 950MA 110 MOHM