ELL6PM150M PANASONIC
Виробник: PANASONIC
SMD
на замовлення 5894 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 900MA 130MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 130mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Інші пропозиції ELL6PM150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM150M ELL-6PM150M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 15UH 900MA 130MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 900 mA