ELL-6PM180M
ELL-6PM180M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 18UH 820MA 140 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PM180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM180M ELL-6PM180M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 18UH 820MA 140 MOHM