ELL-6PM270M
ELL-6PM270M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 27UH 620MA 220MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 620 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 620MA 220MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 220mOhm, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 620 mA.
Інші пропозиції ELL-6PM270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM270M ELL-6PM270M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 27UH 620MA 220MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 620 mA