ELL-6PM2R0N
ELL-6PM2R0N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2UH 2.2A 24 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PM2R0N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM2R0N ELL-6PM2R0N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 2UH 2.2A 24 MOHM SMD