ELL-6PM3R3N
ELL-6PM3R3N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.3UH 1.85A 35 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PM3R3N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM3R3N ELL-6PM3R3N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.85A 35 MOHM