Продукція > ELL > ELL6PM4R7N
ELL6PM4R7N
Виробник:
на замовлення 19346 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELL6PM4R7N
Description: FIXED IND 4.7UH 1.68A 47 MOHM.
Інші пропозиції ELL6PM4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM4R7N ELL-6PM4R7N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.68A 47 MOHM
товару немає в наявності