ELL-6PM5R6N
ELL-6PM5R6N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 5.6UH 1.5A 52 MOHM SMD
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PM5R6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM5R6N ELL-6PM5R6N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 1.5A 52 MOHM SMD