Продукція > ELL > ELL6PM6R8N
ELL6PM6R8N
Виробник:
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELL6PM6R8N
Description: FIXED IND 6.8UH 1.35A 57 MOHM.
Інші пропозиції ELL6PM6R8N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM6R8N ELL-6PM6R8N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.35A 57 MOHM
товару немає в наявності