ELL-6PM7R5N
ELL-6PM7R5N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL6xM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 7.5UH 1.3A 70 MOHM SMD
на замовлення 452 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-6PM7R5N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-6PM7R5N ELL-6PM7R5N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL6xM.pdf Description: FIXED IND 7.5UH 1.3A 70 MOHM SMD